Poraz u Šibeniku

visibility 299
comment 0

Primorac minimalno poražen u Šibeniku

Vaterpolisti Primorca u 8. kolu A2 lige poraženi su u Šibeniku od Solarisa rezultatom 11:10 (3:3,4:1,1:2,3:4).

Piše: Ivana JURICA (Sibenik.in)

Šibenčani su na startu susreta poveli, prvi je gol zabio Edi Brkić. Primorac uzvraća s dva gola, a rutiner Brkić svojim drugim golom vraća rezultat u egal. Sredinom prve četvrtine gosti su ponovno poveli, ali Brazilac Wainberg je zabio za 3:3 na kraju prve dionice igre.

Dva puta Šibenčani potom realiziraju igrača više, prvo Brkić, a potom i Knežević, za 5:3. Krivokapić za kratko smanjuje, ali Zeljak zabija s igračem više, Brkić potom i iz peterca za 7:4 na poluvremenu.

Kotorani daju dva gola u trećoj četvrtini, smanjuju na 7:6, a tek u zadnjoj minuti Šibenčani uspijevaju postići gol. Na 37 sekundi prije kraja četvrtine zabio je ponovno Brkić, još jednom iz peterca.

Novi peterac, u drugoj minuti četvrte četvrtine, uspješno je realizirao Nimac za 9:6.

Zanimljivo je bilo u završnici utakmice. U efikasnoj četvrtini uspjeli su Šibenčani sačuvati prednost i doći do pobjede. Imali su vođstvo od 11:8 na dva i po minuta do kraja, da bi u sljedeća dva napada gosti s igračem manje zabijali gol. Imali su igrači Primorca i zadnji napad za remi, no, udarac Matkovića zaustavio je Jukić.