Minimalan poraz

visibility 192
comment 0

Bokelj pretrpio drugi prvenstveni poraz

Fudbaleri Bokelja u 23. kolu Druge lige pretrpjeli su minimalan poraz od Ibra u Rožajama (1:0).

Ovo je Kotoranima tek drugi prvenstveni poraz.

Lider je, nakon ovog kola, smanjio na dvanaest bodova prednost nad drugoplasiranom Zorom, koja je na gostovanju slavila protiv Igala (0:1).

Iako desetkovan, Bokelj je u prvom poluvremenu imao inicijativu, međutim, bolju igru nije uspio da pretoči u rezultatsku prednost.

Nakon što je Mirko Todorović zbog drugog žutog kartona u 58. minutu morao da napusti teren, domaći fudbaleri preokreću stvari u svoju korist. Gol dovoljan za trijumf u 68. minutu postigao je kapiten Ervin Murić.