Zaslužena pobjeda

visibility 274
comment 0

Bokelj zasluženo slavio u gradskom derbiju

Fudbaleri Bokelja u trećem kolu Telekom Prve lige savladali su ekipu Grblja rezultatom 1:0 (1:0).

Piše: N. D.

Bokelj je zasluženo slavio protiv gradskog rivala, a gol odluke u 39. minutu, nakon kornera, postigao je Miloš Nikezić.

Grbalj je najbolju priliku za izjednačenjem imao u 55. minutu, međutim, udarac Branislava Jankovića sa jedanaest metara odlično brani Milan Mijatović. Penal je prethodno izborio Kenta Jamazaki.

Tim Slobodana Draškovića bio je dominantan u većem dijelu susreta, posebno u drugom poluvremenu kojeg su, između ostalog, obilježile prilike Aleksandra Šćekića u 46. i Dejana Pržice u 67. minutu koji su gađali u prečku.

Zbog drugog žutog kartona igru je u 71. minutu morao da napusti igrač Grblja Ilija Glavan.

– I Grbalj i mi odigrali smo dobru utakmicu. Zadovoljan sam ovim uspjehom, posebno što smo uspjeli da savladamo jako dobro organizovan sastav – kazao je Slobodan Drašković, šef stručnog štaba Bokelja.

Opširnije u video prilogu koji je u pripremi.